SEO ile ilgili İş Yaparken Elektrik Kesilmesine Kılım Jeneratör ve UPS Şart

Eskiden kendimi hatırlıyorum da ctrl+S alışkanlığım daha henüz oturmamış aptal gibi saatlerce ya da çok sallamayayım dakikalarca uğraşmışım ya bir excel tablosu yapmışım ya birşeyler yazmışım tak diye elektrikler bir gider aha da sıçtık kendi kendime söylenir dururdum. Şimdiler de kaydetme alışkanlığı kazanmış olsam da PC gibi aletler ani güç kayıplarından aşırı etkileniyorlar. Yaptığınız işi kaydettiniz diyelim ama harddiskte bad sector oluştu işte o an bittiğiniz an :/

İşte bu sebeple UPS destekli Jeneratör şart. Artık zaman hız zamanı internet olsun bilgisayarlar olsun her şey hız üzerine kurulu ve maalesef bu hızı elektriğe borçluyuz. Eğer Elektrik olmazsa ne yapacağımızı da bilmiyoruz bir an da TV kapanıyor PC ler kapanıyor sudan çıkmış kediye dönüyoruz. Oysa ki az önce dünyayı kurtarabilirdik tam bir öz güven allah allaahhh ama elektrik gitti mi hık diyor kalıyoruz.

İşte bu sebeple her kezin kesintisiz güç kaynağı UPS ve Jeneratör‘e ihtiyacı bulunuyor.

Ben de başladım araştırmaya o hooooo 50 tane marka 50 değişik fiyat herkes tuttuğun geçiriyor sanra biraz tavsiyeler üzerine ilerledim gördüm ki bir çok marka ile aynı motoru kullanan yerli malı sağlam garantili bir çok kişinin referns gösterdiği bir yer var Güçbir Jeneratör hemen ulaştım kendilerine size de tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir