Kurumsal Seo

Kurumsal Seo nedir diye soracak olursanız şirketler için özel ve titiz olarak uygulanan arama motoru optimizasyonudur. Şirketlerin domainleri riske atılamaz şirketlerinin internetteki yüzüdür ve prestijidir.

Bazen bizi arayan şirketler Web Sitemiz Domainimiz Google dan kayboldu şeklinde acil çözüm üretmemizi istemektedirler. Elbette bu çözümler mevcuttur fakat hem vakit alır hem de maliyetleri arttırır. Bu durumun çözümü olsa bile asla bir şirket domaininin web sitesinin engellenmesi kabul edilemez.

Bizim önerimiz çalışmayı düşündüğünüz Seo Danışmanınızın Kurumsal Bir Şirketin mensubu olduğuna dikkat etmeniz, sözleşme yaparak çalışmanızdır. Böylece hem paranızı hem de web sitenizi koruma altına almış olacaksınız.

Bunun dışında referans çok önemlidir çalışmayı düşündüğünüz firmanın yüksek rekabetli kurumsal referanslar gösterebilmelidir. Gösterilen referansları aramanız ya da mail ile bilgi isteyip gerçekliği konusunda memnuniyetleri konusunda referans istemeniz de sizin menfaatleriniz icabıdır.

Biz kendimize güveniyoruz ve sizin de web sitenizi zirveye çıkartabiliriz hemen bize ulaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir