Hakkımızda

Aklımız fikrimiz internet hatırlıyorum da ilk pc mi internete bağladığım da ne yapacağımı bilememiştim, aradığım şeyi bulamıyordum bu büyük bir sıkıntıydı fakat bunu nasıl aşabileceğimi bilmiyordum. Sonra bir gün Babamın web sitesini yaptım sanırım 97 yılıydı peki ama insanlar bizi nasıl bulacaktı işte her şey böyle başladı :)

Sattığımız ürünlerin imalatçısı olan firmalar internette yoktu bulunamıyorlardı ama biz sattığımız tüm ürünler de buluna biliyorduk. Sonra Google diye bir şey duydum düşündüğüm ilk şey ne anlama geldiğiydi herkesin olduğu gibi, ardından ne kadar muhteşem sonuçlar vermesi ve Altavista ile Yahoo gibi devleri silip süpürmesi ile %100 Google ile bütünleştiğimiz 1999’dan beri işimiz gücümüz internette bulunabilir olmak.

Eğer Web Siteniz varsa ama sunmuş olduğunuz hizmet ya da satmış olduğunuz ürünler ile ilgili internet’te yapılan aramalar da çıkmıyorsanız çok büyük bir kaybınız var demektir.

İster terzi olun ister oto lastikçisi ister internet’te satış yapın ister mağazanız olsun her ne olursa olsun internet’te buluna bilir olun, rakiplerinizin önüne geçin ve kazancınıza kazanç katın.

Hemen Bize Ulaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir